Usuwanie zbędnych plików

poradykomputerowe.pl
13.01.2009 15:40
Jednym z częstych i powszechnych problemów, z którymi borykają się użytkownicy systemu Windows, są zbędne pliki gromadzące się na dysku, jak tymczasowe pliki internetowe, historia, ciasteczka, pliki pozostawione po odinstalowaniu różnych aplikacji i gier. Mają one negatywny wpływ na wydajność systemu i niepotrzebnie zaśmiecają dysk twardy.
Firma Atomic-ware przygotowała narzędzie Atomic Cleaner, które pomoże w usunięciu zbędnych plików z Twojego komputera. Po uruchomieniu aplikacji do wyboru masz: pełne skanowanie systemu, usuwanie plików pozostawionych przez gry, usuwanie plików pozostawionych przez przeglądarki, usuwanie tymczasowych plików przeglądarek (Internet Explorer, Firefox) oraz systemowych.

Skanowanie i oczyszczanie systemu rozpoczyna się natychmiast po naciśnięciu wybranego przycisku. Masz również dostęp do opcji zaawansowanych. Możesz uruchomić skanowanie bez usuwania danych. Po zakończeniu skanowania otrzymasz tabelę z informacją o ilości miejsca na dysku, które odzyskasz po usunięciu zbędnych plików.
Rys. Atomic Cleaner pomoże Ci pozbyć się zbędnych plików z systemu

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX