Technologie.gazeta.pl

Play - oferty "świąteczne"

Joanna Sosnowska
11.11.2009 09:00

Fot. Play

Play rozpoczyna krucjatę świąteczną. Właśnie zostały ogłoszone nowe taryfy i nowe ceny dla użytkowników telefonów na abonament, kartę oraz mix. Pojawia się także promocja dla osób szukających mobilnego Internetu.
29 groszy za połączenia

Od 12 listopada Play ma wprowadzić nowe taryfy dla osób, które chcą wykupić abonament lub ofertę mix w Play. Oferta abonamentowa to One Play PRO 40 i 60. Znajduje się w niej opłata miesięczna w wysokości 40 lub 60 zł, 29 groszy za minutę połączenia do wszystkich sieci. Opłata aktywacyjna to odpowiednio 49 i 29 zł. Play kusi także osoby, które chcą zmienić operatora. Proponuje im (jak również klientom Play podpisującym nową umowę, korzystającym z Play Fresh przez co najmniej 3 miesiące, oraz składającym zamówienie w sklepie internetowym) abonament mniejszy o połowę przez sześć miesięcy. Na konferencji prasowej powiedziano nam, że do końca roku Play chce móc się pochwalić posiadaniem 3 milionów użytkowników. Nie kryje też, że jego głównym celem są osoby, które mają już telefon komórkowy, ale nie są zadowolone z operatora lub kończy im się umowa.

Również 12 listopada pojawią się oferty Play Mixtura - PR 30 i PRO 50. W nich także obowiązywać ma 29 groszy za minutę połączenia w czasie trwania umowy. Według zapowiedzi Play, propozycja ta skierowana jest do osób dopiero przychodzących do Play oraz przedłużających umowę mix. Oferta PRO 30 zakłada 3 x 20 zł (przez pierwsze 3 miesiące) oraz 500 minut na 90 dni. PRO 50 to podobnie, 3 x 20 zł w czasie pierwszego kwartału, oraz tysiąc minut przez 90 dni. Promocja ta nie dotyczy osób korzystających z taryf Play Mixtura 10, Play Mixtura 20, Play Mixtura 30 i Play Mixtura 50.

Internet oraz oferta na kartę

Osobom, które korzystają z telefonu na kartę, Play od 4 listopada proponuje uruchomienie darmowego numeru do innej osoby w Play. Ma być to możliwe po doładowaniu za minimum 30 zł, aktywacja powinna odbywać się w ciągu 24 godzin. Do tego, także od 4 listopada, wartość startera ma się podwajać, jeśli w dniu jego aktywacji użytkownik doładuje konto.

Internet w ramach Play Online również ma ulec "świątecznej atmosferze". W ramach promocji "Święta z Play Online" od dzisiaj (10 listopada) przez kilka miesięcy abonament wynosić będzie 1 zł. Internet w Play obłożony jest limitem przesyłu danych w wysokości 5 lub 10 GB.OfertaPlay Online 5 GBPlay Online 10 GB
Abonament (kupno w salonie)1 zł przez 3 miesiące1 zł przez 4 miesiące
Abonament (kupno w sklepie internetowym)1 zł przez 4 miesiące1 zł przez 5 miesięcy
Abonament po upływie promocji45 zł80 zł
Prędkość1 Mb/s1 Mb/s
Umowa18 miesięcy18 miesięcy
Prędkość Internetu jest jak na razie dość mała, ale Play zapowiada, że ma zamiar ją zwiększyć. Nie podał jednak żadnych liczb - ani co do planowanej prędkości, ani kiedy miałoby to zostać wprowadzone.

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX