Era Tak Tak: Godzina za Grosze - 29 groszy za godzinę rozmowy

rgb
26.03.2009
Użytkownicy Tak Taka w usłudze Godzina za Grosze za godzinną rozmowę zapłacą tylko 29 groszy. To kolejna na rynku odpowiedź na wojnę cenową jaką wytoczył Play wprowadzając Play Fresh gdzie za minutę połączenia płaci się 29 groszy.
Godzina za Grosze w Era Taka Tak

Usługa Godzina za Grosze pozwala użytkownikom prowadzić swobodne rozmowy ze wszystkimi w sieci Era i w Tak Taku, oraz dzwonić na wszystkie numery stacjonarne w kraju. Od 26 marca br. połączenie z wybranym numerem trwające nawet 60 minut będzie kosztowało tyle samo - 29 groszy. Opłata ta naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę połączenia. Włączenie usługi kosztuje 2 złote, miesięczna cena usługi to 1 zł.

Jak aktywować usługę?

.Godzinę za Grosze można aktywować na kilka sposobów:
a) poprzez wysłanie Ekspresowego kodu *125*2# ,
b) w automatycznym serwisie dzwoniąc pod numer *9602,
c) kontaktując się z Biurem Obsługi Użytkownika pod numerem *9602 wybierając „0”.
Wojna cenowa w prepaidach

Oferta Godzina za Grosze to odpowiedź Tak Taka na głośną ofertę Play Fresh, która rozpętała wojnę cenową miedzy ofertami na kartę. Najpierw odpowiedział Simplus obniżając minutę połączenia również do 29 gr/min. Kolejny ruch wykonała Heyah, gdzie w odpowiednim pakiecie możemy dzwonić za 25 gr/min.

Czytaj najnowsze informacje o wojnach cenowych w prepaidach.

Druga najważniejsza zmiana w świecie połączeń komórkowych w Polsce, oprócz drastycznej obniżki cen w telefonach na kartę, to oferowanie telefonów w abonamencie bez blokady simlock. Po Erze, na taki krok zdecyduje się najprawdopodobniej Plus.

Śledź temat na bieżąco na technologie.gazeta.pl

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX