Mapy Polski bardziej dokładne niż w Google Maps

mwk
31.03.2009
MapGo API SAT to usługa umożliwiająca wbudowanie w dowolny serwis internetowy cyfrowych map Polski łącznie z dokładnymi zdjęciami satelitarnymi. Usługa jest podobna do tej oferowanej przez Google Maps, ale jest od niej znacznie dokładniejsza.
MapGo API SAT oferuje najdokładniejsze cyfrowe mapy Polski opracowane przez firmę Imagis. Obejmują one ponad 400 tys. km dróg, 2602 szczegółowych planów miast i miejscowości, ponad 2,2 miliona punktów adresowych oraz dokładne zdjęcia satelitarne Polski dostarczone przez firmę Techmex.

- Usługę tego typu oferował dotychczas serwis Google Maps, jednak dla terytorium Polski nasza propozycja jest znacznie ciekawsza - mówi Marcin Wykurz, Kierownik Działu Technologii Mapowych w Imagis. - Po pierwsze mamy znacznie dokładniejsze cyfrowe plany Polskich miast i miejscowości (ponad 2,2 miliona adresów) oraz znacznie dokładniejszą sieć dróg i ulic. Po drugie - na bieżąco aktualizowane, wysokiej rozdzielczości zdjęcia satelitarne Polski są dostarczane przez polską firmę Techmex, która od lat zajmuje się ich wykonywaniem i opracowywaniem - wylicza zalety nowego rozwiązania Wykurz.

Czytaj więcej na technologie.gazeta.pl

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX